img1Głównym odbiorcą

Naszych produktów są sklepy internetowe jak i stacjonarne które w ramach swojej oferty posiadają towary związane z branżą gier na konsole i komputery, czyli głównie sklepy elektroniczne, wyspecjalizowane sklepy z grami jak również sieci handlowe i sklepy wielkopowierzchniowe. Stawiamy przede wszystkim na długofalową współpracę, dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze warunki współpracy jak i ceny.

img1
Ceny

Dostarczamy oferty produktów jak najwyższej jakości, jak najszerszego asortymentu ale tylko tego który jesteśmy w stanie zapewnić a najlepszych cenach. Nie oferujemy całego asortymentu a jedynie te pozycje które będą zdecydowanie konkurencyjne pod względem cenowym. Wychodzimy z założenia że podstawowym kryterium naszej sprzedaży to cena, dlatego też posiadamy dostawców i dystrybutorów z całej europy dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać oferty najbardziej korzystne cenowo i w zależności od potrzeb skompletować odpowiednie zamówienie.

img1Rosnące przychody

Głównym celem naszej firmy jest dostarczenie do Państwa sklepów i hurtowni towaru który znacząco pozwoli zwiększyć przychody firmy. Nie oferujemy pozycji takich które już wyszły ze sprzedaży lub takich które są ale zainteresowanie nimi jest znikome. Naszym założeniem jest aby dostarczyć produkty staranie wyselekcjonowane, które dobrze się sprzedają jak również te na których można znacząco podnieść marżę. Nie chcemy sprzedawać towaru który w naszej opinii będzie zalegał, a Państwa firma będzie zmuszona do wyprzedawania towaru niż szybkiej reakcji na potrzeby klienta.

img1
Kierunki

Sprzedajemy nasze towary nie tylko w Polsce. Staramy się przygotować tak kompletną ofertę aby móc zaoferować ją również dla klientów z innych krajów. Posiadane przez nas towary pochodzą z polskich, ale również z zagranicznych dystrybucji dzięki czemu nasza oferta uzupełnia się. Zawsze podajemy informację na temat pochodzenia oferty, wersji językowej i innych informacji mogących wpłynąć na np. wygląd opakowania czy zawartości tego samego produktu, pochodzącego z różnych dystrybucji. W Polsce towar dostarczamy wyłącznie przy pomocy kuriera, poza terenem naszego kraju kwestia transportu ustalana jest indywidualnie, może to być własny transport kurier jak również przesyłka lotnicza.

img1Gry

Podstawa naszej oferty to przede wszystkim gry. Oferta dotyczy gier na wszystkie konsole, m.in.: PlayStation 2, PlayStation 3, Xbox 360, PSP, PS Vita, Nintendo Wii, Wii U i inne. Staramy się kompletować jak najlepsze tytuły jak również te mniej znane, jesteśmy w stałym kontakcie z dystrybutorami, stale poszerzamy bazę naszych tytułów, gdy tylko pojawiają się nowości oferujemy je tak szybko jak to możliwe. Dzięki dobremu przygotowaniu logistycznemu oferujemy również gry w stanie używanym w dużych ilościach które są dobre alternatywą dla droższych gier.

img1
Konsole

Drugim towarem który jest głównym przedmiotem naszej oferty to konsole do gier. Oferujemy sprzęt z różnych dystrybucji, w różnych zestawach, przygotowanych przez producentów ale również przez nas dzięki czemu jesteśmy w stanie obniżyć ceny. Zestawy zależą od dołączonych gier, pojemności dysków i dodatkowe wyposażenia. Jeśli wybrane przez Państwa zestaw nie znajduje się aktualnie w naszej ofercie będziemy w stanie go zorganizować i dostarczyć w jak najlepszym czasie. Sprzedajemy konsole nowe objęte gwarancją producenta, jak również sprzęt używany, objęty gwarancją naszych dostawców, zazwyczaj nie mniej niż 6 miesięcy.

img1Akcesoria

Zajmujemy się oczywiście również sprzedażą akcesoriów do gier. W tym przypadku różnorodność jest bardzo duża ze względu na wielu producentów od autoryzowanych przez innych mniejszych którzy wykonują swoje akcesoria lub gadżety jako dodatkowe wyposażenie do konsol. W naszej ofercie można znaleźć m.in.: Sensory Kinect, Kinect Zoom, Move controllery, pistolety, różnego rodzaju wyposażenie do Wii. W tym przypadku tak jak w innych jesteśmy również w stanie zaoferować sprzęt w stanie nowym z gwarancją producenta, jak również sprzęt używany z gwarancją nawet na rok czasu. Jest to kolejna droga do alternatywnie tańszego sprzętu niż nowy.